Logo na ww

Smartdental - oprogramowanie dla stomatologów instalowane w sieci lokalnej

Marcin Zenderowski

Rozwiązania IT dla gabinetów lekarskich

SmartDental to zaprojektowane przez lekarza dentystę, przyjazne, nowoczesne i kompleksowe oprogramowanie stomatologiczne łączące bogatą funkcjonalność, wysoką wydajność oraz spełniające wymogi stawiane przez obowiązujące przepisy w zakresie EDM i RODO.

Program SmartDental powstał jako efekt współpracy specjalisty w zakresie informatyki z lekarzem dentystą prowadzącym od wielu lat prywatną praktykę stomatologiczną. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, wiedzy eksperckiej z zakresu stomatologii i informatyki oraz fachowej obsłudze, oprogramowanie stomatologiczne SmartDental, istniejące na rynku już 12 lat, zdobywa coraz szersze grono użytkowników. Stała opieka merytoryczna oraz liczne konsultacje z obecnymi lub potencjalnymi Klientami gwarantują wysoka jakość, szybki rozwój funkcjonalności oraz spełnienie oczekiwań i potrzeb Klientów.

Oprogramowanie to świetnie sprawdzi się zarówno w jednoosobowym gabinecie, jak i dużej klinice stomatologicznej. Szeroki zakres modułów dodatkowych pozwoli  na zakup wersji konkretnie dopasowanej do potrzeb danego gabinetu.

Dzięki możliwości instalacji bazy danych programu na serwerze lokalnym możemy zabezpieczyć wrażliwe dane, jak również uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca poza gabinetem. Rezerwacje online, powiadomienia sms, integracja z eWuś, zdalny terminarz dla pracowników dostępny miedzy innymi poprzez smartfon, dokumentacja z podpisem cyfrowym to jedne z wielu funkcji programu które możemy uruchomić.

Szczegółowy opis wszystkich funkcji, możliwość pobrania wersji demonstracyjnej, oraz pełny cennik znajduje się na stronach producenta pod adresem www.software-clinic.pl

Jako autoryzowany partner jesteśmy do Państwa dyspozycji celem prezentacji, doboru modułów i konfiguracji.  

Panel zarządzania
To główne okno programu, w którym wyświetlane są najważniejsze informacje na temat wizyt zaplanowanych na określony zakres dni.

Terminarz wizyt
Terminarz wizyt, obok panelu zarządzania, stanowi najczęściej używany element oprogramowania SmartDental, dlatego dołożono wszelkich starań, aby był jak najbardziej wydajny, czytelny i przyjazny dla użytkownika.

Karta stomatologiczna
Zawiera wszelkie informacje dotyczące danego pacjenta t.j.: historia leczenia, plany leczenia, dokumentacja elektroniczna, protetyka, rozliczenia, recepty, statystyki itd.

Opis wszystkich funkcji programu dostępny jest na stronie producenta pod adresem : www.software-clinic.pl/opis-programu-stomatologicznego