2019-04-11_214644

MEDFILE - program działający w "chmurze", dla lekarzy wszystkich specjalizacji

Marcin Zenderowski

Rozwiązania IT dla gabinetów lekarskich

Medfile to rozwiązanie chmurowe proponowane przez firmę Biostat istniejącą na rynku już 15 lat, natomiast projekt dokumentacji medycznej Medfile zapoczątkowany został ponad 3 lata temu. W okresie tym zdobył on duże grono zadowolonych użytkowników, co pozwoliło na dalsze jego rozwijanie.


Medfile jest sprawnie działającym, łatwym w obsłudze i niewygórowanym cenowo, programem który zapewni prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Decydując się na podstawową wersje abonamentową, Medfile Plus, będziemy mogli oprócz prowadzenia EDM, wystawiać e-recepty, e-zwolnienia a w niedalekiej przyszłości e-skierowania. Z szerokiego wachlarza dostępnych w abonamencie funkcji można wyróżnić : terminarz, szablony dokumentów, możliwość utworzenia własnych formularzy, Integracja z eWUŚ, dostęp do bazy leków, kody ICD/ICF leków, rejestracja pacjentów online, przypomnienia SMS o wizycie, moduł rejestracji na obecnie posiadanej stronie www lub możliwość utworzenia własnej strony WWW w domenie medfile.pl

Decydując się na wersje wyższą, Medfile Premium, otrzymamy dodatkowo funkcje integracji z serwisem ZnanyLekarz, nowatorski system elektronicznych formularzy dla pacjenta wraz z możliwością podpisania ich elektronicznie na urządzeniu pacjenta, oraz moduł nadzoru nad magazynem.

Dla najmniej wymagających istnieje opcja darmowa, Medfile Free, która ogranicza ilość wizyt do 75-ciu w miesiącu, ale jednocześnie zawiera większość usług dostępnych w opcjach płatnych.

Jeżeli chcieliby Państwo, z jakichkolwiek względów zrezygnować z obecnie używanego rozwiązania do prowadzenia EDM, to dział informatyczny firmy Biostat pomoże przenieść bazę danych pacjentów do Medfile. Istnieje również możliwość dostosowania programu do funkcjonowania w dużej przychodni, gdzie mogą pojawić się niestandardowe wymagania.

Na stronie producenta oprogramowania znajdziemy wyczerpujące informacje odnośnie funkcjonalności, dużo samouczków i podpowiedzi do obsługi, a ponadto do dyspozycji mamy dedykowanego opiekuna.

Producent daje nam możliwość przetestowania oprogramowania przez darmowy okres dwóch tygodni. W tym czasie otrzymujemy pełną funkcjonalność pakietu "Medfile Plus", jeżeli po okresie testowym będziemy chcieli dalej kontynuować pracę wystarczy zaakceptować ofertę i opłacić fakturę, która pojawi się w zakładce programu. Jeżeli jednak nie zdecydujemy się na kontynuacje pakietu płatnego, program sam zdegraduje właściwości konta do wersji bezpłatnej.

Sprawdź czy jest to rozwiązanie dla Ciebie www.medfile.pl

Jako autoryzowany partner jesteśmy do Państwa dyspozycji celem prezentacji, doboru odpowiedniego pakietu oraz konfiguracji systemu.